Yleiskatsaus
määrittely
T-51511D150-FW-A-AC
T-51511D150-FW-A-AC Perustiedot
| paneeli Malli | T-51511D150-FW-A-AC |
|---|---|
| paneeli Brand | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| T-51511D150-FW-A-AC Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Malli Alias | AA150XC01 |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
T-51511D150-FW-A-AC Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 85 PPI |
| Kuvasuhde | 4:3 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.099×0.297 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.297×0.297 mm (H×V) |
| Paino | 1.35Kgs (Typ.) |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktiivinen alue | 304.1×228.1 mm (H×V) |
| Bezel Area | 308.1×232.1 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 326×255 mm (H×V) |
| Outline Depth | 15.5 (Typ.) mm |
| Reiät ja kiinnikkeet | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
T-51511D150-FW-A-AC optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 450 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 75/75/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.303; Wy:0.313 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.30 (Max.)(5 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
T-51511D150-FW-A-AC Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
T-51511D150-FW-A-AC taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Lampun tyyppi | CCFL |
| Lampun määrä | 4 pcs |
| Lampun muoto | Straight |
| Lampun käyttöikä | 50K(Typ.) (Hours) |
| Lamppu vaihdettavissa | Replaceable |
| Lamppu RFU-malli | AA-L5902086G01(Top), AA-L5902087G01(Bottom) |
| Lampun jännite | 570V (Typ.) |
| Lamp Current | 3.5/6.5/8.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lampun käyttötaajuus | 40/70KHz (Min./Max.) |
| Lampun käynnistysjännite | 1200/1400V (Min.)(Ta=+25/0℃) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Lamppuohjain | No |
T-51511D150-FW-A-AC signaali liitäntä
| Signaaliluokka | CMOS (2 ch, 8-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 5.0V (Typ.)(VCC) |
| Paneelin syöttöarvo | 300/500mA (Typ./Max.)(ICC) |
| Näyttöviestien jännite | 0≤VIL≤0.8V; 2.2V≤VIH≤5.5V |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Signaalirajapinta | JAE - IL-FHR-BF40S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
