T-51446L050J-FW-P-AB
| paneeli Malli | T-51446L050J-FW-P-AB |
|---|---|
| paneeli Brand | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 320×234 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| T-51446L050J-FW-P-AB Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 102.72×74.53 mm |
| ääriviivat | 127.4×92.8×13.4 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 150:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Full color |
| Vasteaika | 30/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 55/55/35/15 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | Analog RGB + Composite Video (NTSC/PAL) , 20 pins |
| Tulojännite | 5/517/-15V (Typ.)(VCC/VDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com on OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB: n erikoisjäätelöiden jakelija.
OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB: n pdf-lomakkeessa tai OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB: n tai muiden OPTREX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB: n pdf-lomakkeessa tai OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB: n tai muiden OPTREX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "T-51446L050J-FW-P-AB"
- OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB
- T-51446L050J-FW-P-AB-lomake
- T-51446L050J-FW-P-AB-kuva
- T-51446L050J-FW-P-AB hinta
- T-51446L050J-FW-P-AB-jakelija

