Yleiskatsaus
määrittely
T-51446L050J-FW-P-AB
T-51446L050J-FW-P-AB Perustiedot
| paneeli Malli | T-51446L050J-FW-P-AB |
|---|---|
| paneeli Brand | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 320×234 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| T-51446L050J-FW-P-AB Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
| Huomautukset | Compatible with NTSC & PAL system |
T-51446L050J-FW-P-AB Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 320(RGB)×234 |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 79 PPI |
| Kuvasuhde | 7:5 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.1070×0.3185 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.3210×0.3185 mm (H×V) |
| Paino | 160±10g |
| Aktiivinen alue | 102.72×74.53 mm (H×V) |
| Bezel Area | 107.0×79.0 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 127.4×92.8 mm (H×V) |
| Outline Depth | 12.9±0.5 mm |
| Reiät ja kiinnikkeet | Rear mounting holes (4-Φ2.3) |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
T-51446L050J-FW-P-AB optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 150 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | Full color () |
| Vasteaika | 30/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 55/55/35/15 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 12 o'clock |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.300; Wy:0.350 |
| Auringonvalo luettavissa | N |
T-51446L050J-FW-P-AB Elektroniikka Ominaisuus
| Reverse Scan | Yes (U/D, L/R) |
|---|---|
| Aikaohjain (T-CON) | Embedded T-CON |
T-51446L050J-FW-P-AB taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun tyyppi | CCFL |
|---|---|
| Lampun määrä | 1 pcs |
| Lampun käyttöikä | 10K(Min.) (Hours) |
| Lampun jännite | 430±43V |
| Lamp Current | 5.5/6.0/6.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Lampun käyttötaajuus | 40/43/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lampun käynnistysjännite | 345/520V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Valaisimet Virrankulutus | 2.58/3.07W (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Lamppuohjain | No |
T-51446L050J-FW-P-AB signaali liitäntä
| Signaaliluokka | Analog RGB + Composite Video (NTSC/PAL) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 5/517/-15V (Typ.)(VCC/VDD/VGH/VGL) |
| Paneelin syöttöarvo | 30.95/1.08/0.08/-14.57mA (Typ.)(ICC/IDD/IGH/IGL) |
| Paneelin virrankulutus | 0.38/0.49W (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Signaalirajapinta | molex - 52271-2090, Pitch:1.0 mm, Pin:20 pins |
