LTN154X9-L02

| paneeli Malli | LTN154X9-L02 |
|---|---|
| paneeli Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LTN154X9-L02 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 331.2×207 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | CCFL |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com on SAMSUNG LTN154X9-L02: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SAMSUNG LTN154X9-L02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LTN154X9-L02: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LTN154X9-L02: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LTN154X9-L02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN154X9-L02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LTN154X9-L02: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LTN154X9-L02: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LTN154X9-L02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LTN154X9-L02"
- SAMSUNG LTN154X9-L02
- LTN154X9-L02-lomake
- LTN154X9-L02-kuva
- LTN154X9-L02 hinta
- LTN154X9-L02-jakelija
