LTN154X7-L03

| paneeli Malli | LTN154X7-L03 |
|---|---|
| paneeli Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1440×900 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LTN154X7-L03 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 331.56×207.225 mm |
| ääriviivat | 344×222×6.5 mm |
| Muoto tyyli | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Pinta | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 400:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Vasteaika | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 65/65/65/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on SAMSUNG LTN154X7-L03: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SAMSUNG LTN154X7-L03 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LTN154X7-L03: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LTN154X7-L03: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LTN154X7-L03-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN154X7-L03 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LTN154X7-L03: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LTN154X7-L03: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LTN154X7-L03-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LTN154X7-L03"
- SAMSUNG LTN154X7-L03
- LTN154X7-L03-lomake
- LTN154X7-L03-kuva
- LTN154X7-L03 hinta
- LTN154X7-L03-jakelija

