LTN154X5-L02

| paneeli Malli | LTN154X5-L02 |
|---|---|
| paneeli Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LTN154X5-L02 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 331.2×207 mm |
| ääriviivat | 344×224×10.5 mm |
| Muoto tyyli | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Pinta | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 700:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 72% |
| Vasteaika | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 65/65/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on SAMSUNG LTN154X5-L02: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SAMSUNG LTN154X5-L02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LTN154X5-L02: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LTN154X5-L02: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LTN154X5-L02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN154X5-L02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LTN154X5-L02: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LTN154X5-L02: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LTN154X5-L02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LTN154X5-L02"
- SAMSUNG LTN154X5-L02
- LTN154X5-L02-lomake
- LTN154X5-L02-kuva
- LTN154X5-L02 hinta
- LTN154X5-L02-jakelija
