LTN154XB-L01

| paneeli Malli | LTN154XB-L01 |
|---|---|
| paneeli Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LTN154XB-L01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 331.2×207 mm |
| ääriviivat | 344×225×7 mm |
| Muoto tyyli | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Pinta | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 600:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 90% |
| Vasteaika | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 70/70/65/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on SAMSUNG LTN154XB-L01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SAMSUNG LTN154XB-L01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LTN154XB-L01: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LTN154XB-L01: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LTN154XB-L01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN154XB-L01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LTN154XB-L01: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LTN154XB-L01: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LTN154XB-L01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LTN154XB-L01"
- SAMSUNG LTN154XB-L01
- LTN154XB-L01-lomake
- LTN154XB-L01-kuva
- LTN154XB-L01 hinta
- LTN154XB-L01-jakelija
