HSD150PK13

| paneeli Malli | HSD150PK13 |
|---|---|
| paneeli Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1400×1050 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| HSD150PK13 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | Transmissive |
| Aktiivinen alue | 304.5×228.375 mm |
| Muoto tyyli | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | CCFL |
| Signaalirajapinta | LVDS (2 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com on HannStar HSD150PK13: n erikoisjäätelöiden jakelija.
HannStar HSD150PK13 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
HannStar HSD150PK13: n pdf-lomakkeessa tai HannStar HSD150PK13: n tai muiden HannStar-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous HannStar HSD150PK13-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD150PK13 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
HannStar HSD150PK13: n pdf-lomakkeessa tai HannStar HSD150PK13: n tai muiden HannStar-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous HannStar HSD150PK13-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "HSD150PK13"
- HannStar HSD150PK13
- HSD150PK13-lomake
- HSD150PK13-kuva
- HSD150PK13 hinta
- HSD150PK13-jakelija

