HSD150PK11-A

| paneeli Malli | HSD150PK11-A |
|---|---|
| paneeli Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1400×1050 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| HSD150PK11-A Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 304.5×228.375 mm |
| ääriviivat | 317.3×242×6.8 mm |
| Muoto tyyli | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 250:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 40/40/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on HannStar HSD150PK11-A: n erikoisjäätelöiden jakelija.
HannStar HSD150PK11-A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
HannStar HSD150PK11-A: n pdf-lomakkeessa tai HannStar HSD150PK11-A: n tai muiden HannStar-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous HannStar HSD150PK11-A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD150PK11-A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
HannStar HSD150PK11-A: n pdf-lomakkeessa tai HannStar HSD150PK11-A: n tai muiden HannStar-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous HannStar HSD150PK11-A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "HSD150PK11-A"
- HannStar HSD150PK11-A
- HSD150PK11-A-lomake
- HSD150PK11-A-kuva
- HSD150PK11-A hinta
- HSD150PK11-A-jakelija

