HSD150MX45-A

| paneeli Malli | HSD150MX45-A |
|---|---|
| paneeli Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| HSD150MX45-A Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 304.128×228.096 mm |
| ääriviivat | 331.6×255.5×14.9 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 350:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Vasteaika | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 65/65/45/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | TTL (2 ch, 8-bit) , 80 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com on HannStar HSD150MX45-A: n erikoisjäätelöiden jakelija.
HannStar HSD150MX45-A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
HannStar HSD150MX45-A: n pdf-lomakkeessa tai HannStar HSD150MX45-A: n tai muiden HannStar-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous HannStar HSD150MX45-A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD150MX45-A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
HannStar HSD150MX45-A: n pdf-lomakkeessa tai HannStar HSD150MX45-A: n tai muiden HannStar-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous HannStar HSD150MX45-A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "HSD150MX45-A"
- HannStar HSD150MX45-A
- HSD150MX45-A-lomake
- HSD150MX45-A-kuva
- HSD150MX45-A hinta
- HSD150MX45-A-jakelija

