HSD150MX46-A

| paneeli Malli | HSD150MX46-A |
|---|---|
| paneeli Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| HSD150MX46-A Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 304.128×228.096 mm |
| ääriviivat | 331.6×255.5×15.2 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 250:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 60/60/40/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | TTL (2 ch, 8-bit) , 75 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com on HannStar HSD150MX46-A: n erikoisjäätelöiden jakelija.
HannStar HSD150MX46-A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
HannStar HSD150MX46-A: n pdf-lomakkeessa tai HannStar HSD150MX46-A: n tai muiden HannStar-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous HannStar HSD150MX46-A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD150MX46-A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
HannStar HSD150MX46-A: n pdf-lomakkeessa tai HannStar HSD150MX46-A: n tai muiden HannStar-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous HannStar HSD150MX46-A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "HSD150MX46-A"
- HannStar HSD150MX46-A
- HSD150MX46-A-lomake
- HSD150MX46-A-kuva
- HSD150MX46-A hinta
- HSD150MX46-A-jakelija

