HL190T02
| paneeli Malli | HL190T02 |
|---|---|
| paneeli Brand | HL |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,19.1 inch, 1920×360 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| HL190T02 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Avainsanat | 21.5'' 1/3 cut, cutting lcd, bar type lcd, 1920*360, 500nits, 30pins LVDS Interface |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | Color TFT-LCD, Bar Shape LCD |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 1920×360 |
| Kuvasuhde | >3:1 (W:H) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 476.64 (W) × 89.3 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 510 (W) × 123 (H) mm |
| Max. Syvyys | 15.4 mm |
| LC-perhe | VA Family |
| Polarisaatiokalvo | Transmissive |
| Kirkkaus | 500 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 3000:1 (Typ.) |
| Katselukulma | 88/88/88/88 (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Värien määrä | 16.7M |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | LVDS |
| Liitännät | 30 Pins |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com on HL HL190T02: n erikoisjäätelöiden jakelija.
HL HL190T02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
HL HL190T02: n pdf-lomakkeessa tai HL HL190T02: n tai muiden HL-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous HL HL190T02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
HL HL190T02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
HL HL190T02: n pdf-lomakkeessa tai HL HL190T02: n tai muiden HL-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous HL HL190T02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "HL190T02"
- HL HL190T02
- HL190T02-lomake
- HL190T02-kuva
- HL190T02 hinta
- HL190T02-jakelija
