HSD050IDW1-A20-R0

| paneeli Malli | HSD050IDW1-A20-R0 |
|---|---|
| paneeli Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| HSD050IDW1-A20-R0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 108×64.8 mm |
| ääriviivat | 118.5×77.55×4.7 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 600:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Vasteaika | 2/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 75/75/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampun tyyppi | 7S2P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | TTL (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on HannStar HSD050IDW1-A20-R0: n erikoisjäätelöiden jakelija.
HannStar HSD050IDW1-A20-R0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
HannStar HSD050IDW1-A20-R0: n pdf-lomakkeessa tai HannStar HSD050IDW1-A20-R0: n tai muiden HannStar-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous HannStar HSD050IDW1-A20-R0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD050IDW1-A20-R0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
HannStar HSD050IDW1-A20-R0: n pdf-lomakkeessa tai HannStar HSD050IDW1-A20-R0: n tai muiden HannStar-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous HannStar HSD050IDW1-A20-R0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "HSD050IDW1-A20-R0"
- HannStar HSD050IDW1-A20-R0
- HSD050IDW1-A20-R0-lomake
- HSD050IDW1-A20-R0-kuva
- HSD050IDW1-A20-R0 hinta
- HSD050IDW1-A20-R0-jakelija

