AM-800600K2TMQW-00H

| paneeli Malli | AM-800600K2TMQW-00H |
|---|---|
| paneeli Brand | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AM-800600K2TMQW-00H Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 211.2×158.4 mm |
| ääriviivat | 243×185.6 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 5/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on AMPIRE AM-800600K2TMQW-00H: n erikoisjäätelöiden jakelija.
AMPIRE AM-800600K2TMQW-00H ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AMPIRE AM-800600K2TMQW-00H: n pdf-lomakkeessa tai AMPIRE AM-800600K2TMQW-00H: n tai muiden AMPIRE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AMPIRE AM-800600K2TMQW-00H-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-800600K2TMQW-00H ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AMPIRE AM-800600K2TMQW-00H: n pdf-lomakkeessa tai AMPIRE AM-800600K2TMQW-00H: n tai muiden AMPIRE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AMPIRE AM-800600K2TMQW-00H-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AM-800600K2TMQW-00H"
- AMPIRE AM-800600K2TMQW-00H
- AM-800600K2TMQW-00H-lomake
- AM-800600K2TMQW-00H-kuva
- AM-800600K2TMQW-00H hinta
- AM-800600K2TMQW-00H-jakelija

