MI0177J1T-1
| paneeli Malli | MI0177J1T-1 |
|---|---|
| paneeli Brand | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| MI0177J1T-1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Sarja | 1.77"TFT |
| Avainsanat | 1.77'' 128X160 small size |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 128×160 |
| Kuvasuhde | 1:1 (W:H) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 28.03 (W) × 35.04 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 34.7 (W) × 46.7 (H) mm |
| Max. Syvyys | 2.5 mm |
| LC-perhe | TN |
| Polarisaatiokalvo | Transmissive |
| Kirkkaus | 320 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| Värien määrä | 65K |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | SPI |
| Liitännät | 12 Pins |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Tallennuslämpötila. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on White Brand MI0177J1T-1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
White Brand MI0177J1T-1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand MI0177J1T-1: n pdf-lomakkeessa tai White Brand MI0177J1T-1: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand MI0177J1T-1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
White Brand MI0177J1T-1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand MI0177J1T-1: n pdf-lomakkeessa tai White Brand MI0177J1T-1: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand MI0177J1T-1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "MI0177J1T-1"
- White Brand MI0177J1T-1
- MI0177J1T-1-lomake
- MI0177J1T-1-kuva
- MI0177J1T-1 hinta
- MI0177J1T-1-jakelija
