H320QN01 V1

| paneeli Malli | H320QN01 V1 |
|---|---|
| paneeli Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 320×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| H320QN01 V1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 45.12×67.68 mm |
| ääriviivat | 48.42×75.28 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Vasteaika | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Driver IC | COG Suggest S6D05A1 |
LCDs-Display.com on AUO H320QN01 V1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
AUO H320QN01 V1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO H320QN01 V1: n pdf-lomakkeessa tai AUO H320QN01 V1: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO H320QN01 V1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
AUO H320QN01 V1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO H320QN01 V1: n pdf-lomakkeessa tai AUO H320QN01 V1: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO H320QN01 V1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "H320QN01 V1"
- AUO H320QN01 V1
- H320QN01 V1-lomake
- H320QN01 V1-kuva
- H320QN01 V1 hinta
- H320QN01 V1-jakelija

