V260B1-P12

| paneeli Malli | V260B1-P12 |
|---|---|
| paneeli Brand | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,26.0 inch, 1366×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| V260B1-P12 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 575.769×323.712 mm |
| ääriviivat | 592×339.8 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Vasteaika | 3/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on CMO V260B1-P12: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CMO V260B1-P12 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CMO V260B1-P12: n pdf-lomakkeessa tai CMO V260B1-P12: n tai muiden CMO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CMO V260B1-P12-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CMO V260B1-P12 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CMO V260B1-P12: n pdf-lomakkeessa tai CMO V260B1-P12: n tai muiden CMO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CMO V260B1-P12-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "V260B1-P12"
- CMO V260B1-P12
- V260B1-P12-lomake
- V260B1-P12-kuva
- V260B1-P12 hinta
- V260B1-P12-jakelija

