AT070WSM-NW1-3800(3G00)

| paneeli Malli | AT070WSM-NW1-3800(3G00) |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AT070WSM-NW1-3800(3G00) Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 154.22×85.92 mm |
| ääriviivat | 164.9×100×5.1 mm |
| Pinta | Antiglare |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Katselukulma | 80/80/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 3S10P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3/9.6/18/-6V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com on BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00): n erikoisjäätelöiden jakelija.
BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00) ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00): n pdf-lomakkeessa tai BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00): n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00)-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00) ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00): n pdf-lomakkeessa tai BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00): n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00)-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AT070WSM-NW1-3800(3G00)"
- BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00)
- AT070WSM-NW1-3800(3G00)-lomake
- AT070WSM-NW1-3800(3G00)-kuva
- AT070WSM-NW1-3800(3G00) hinta
- AT070WSM-NW1-3800(3G00)-jakelija

