AT080MD01

| paneeli Malli | AT080MD01 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AT080MD01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pixel Format | 800(RGB)×480 [WVGA] |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Aktiivinen alue | 174(H)×104.4(V) mm |
| Outline Dim. | 192(H)×122(V) mm |
| Bezel Area | 177.4(H)×107.8(V) mm |
| hoito | Antiglare, Hard coating (3H) |
| luminanssi | 1000 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Katso suunta | Symmetry |
| Vasteaika | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Käyttötapa | SWV, Normally Black, Transmissive |
| Tuki väri | 16.7M 50% (CIE1931) |
| Valonlähde | WLED , 100K hours , With LED Driver |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Liitännätyyppi | 20 pins LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Connector |
| Virtalähde | 3.3V (Typ.) |
| ympäristö | Operating Temperature: -40 ~ 85 °C ; Storage Temperature: -40 ~ 85 °C ; Vibration Level: 6.8G (66.64 m/s²) |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AT080MD01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AT080MD01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AT080MD01: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AT080MD01: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AT080MD01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AT080MD01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AT080MD01: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AT080MD01: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AT080MD01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AT080MD01"
- Mitsubishi AT080MD01
- AT080MD01-lomake
- AT080MD01-kuva
- AT080MD01 hinta
- AT080MD01-jakelija

