AT070WSM-NW2

| paneeli Malli | AT070WSM-NW2 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 1024×600 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AT070WSM-NW2 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| päätöslauselma | 1024(RGB)×600 , WSVGA |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Näyttöalue | 154.214(W)×85.92(H) mm |
| Kehyksen avaaminen | - |
| Kirkkaus | - |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Katselukulma | 80/80/60/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Paras näkymä | - |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Näytön värit | 262K/16.7M 50% (CIE1931) |
| Lampun tyyppi | WLED |
| Taajuus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Paneelin paino | - |
| ympäristö | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on BOE AT070WSM-NW2: n erikoisjäätelöiden jakelija.
BOE AT070WSM-NW2 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE AT070WSM-NW2: n pdf-lomakkeessa tai BOE AT070WSM-NW2: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE AT070WSM-NW2-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
BOE AT070WSM-NW2 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE AT070WSM-NW2: n pdf-lomakkeessa tai BOE AT070WSM-NW2: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE AT070WSM-NW2-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AT070WSM-NW2"
- BOE AT070WSM-NW2
- AT070WSM-NW2-lomake
- AT070WSM-NW2-kuva
- AT070WSM-NW2 hinta
- AT070WSM-NW2-jakelija
