VG-9616TLBBG01

| paneeli Malli | VG-9616TLBBG01 |
|---|---|
| paneeli Brand | WiseChip |
| Descrition | PM-OLED ,0.84 inch, 96×16 |
| paneelin tyyppi | PM-OLED |
| VG-9616TLBBG01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Aktiivinen alue | 21.104×3.504 mm |
| ääriviivat | 29.1×9.2×1.3 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 10000 : 1 (Min.) |
| Näytön värit | Mono(Blue) (1-bit) |
| Katselukulma | |
| Driver IC | COG Built-in SSD1306 |
| Signaalirajapinta | I²C , 14 pins |
| Tulojännite | 2.8/7.25V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Display.com on WiseChip VG-9616TLBBG01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
WiseChip VG-9616TLBBG01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
WiseChip VG-9616TLBBG01: n pdf-lomakkeessa tai WiseChip VG-9616TLBBG01: n tai muiden WiseChip-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous WiseChip VG-9616TLBBG01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
WiseChip VG-9616TLBBG01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
WiseChip VG-9616TLBBG01: n pdf-lomakkeessa tai WiseChip VG-9616TLBBG01: n tai muiden WiseChip-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous WiseChip VG-9616TLBBG01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "VG-9616TLBBG01"
- WiseChip VG-9616TLBBG01
- VG-9616TLBBG01-lomake
- VG-9616TLBBG01-kuva
- VG-9616TLBBG01 hinta
- VG-9616TLBBG01-jakelija

