VG-2832KSWEG28

| paneeli Malli | VG-2832KSWEG28 |
|---|---|
| paneeli Brand | WiseChip |
| Descrition | PM-OLED ,0.91 inch, 128×32 |
| paneelin tyyppi | PM-OLED |
| VG-2832KSWEG28 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Aktiivinen alue | 22.384×5.584 mm |
| ääriviivat | 30×11.5×1.3 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 10000 : 1 (Min.) |
| Näytön värit | Mono(White) |
| Katselukulma | |
| Driver IC | COG Built-in SSD1306 |
| Signaalirajapinta | 4-wire SPI , 15 pins |
| Tulojännite | 2.8/7.5V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Display.com on WiseChip VG-2832KSWEG28: n erikoisjäätelöiden jakelija.
WiseChip VG-2832KSWEG28 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
WiseChip VG-2832KSWEG28: n pdf-lomakkeessa tai WiseChip VG-2832KSWEG28: n tai muiden WiseChip-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous WiseChip VG-2832KSWEG28-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
WiseChip VG-2832KSWEG28 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
WiseChip VG-2832KSWEG28: n pdf-lomakkeessa tai WiseChip VG-2832KSWEG28: n tai muiden WiseChip-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous WiseChip VG-2832KSWEG28-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "VG-2832KSWEG28"
- WiseChip VG-2832KSWEG28
- VG-2832KSWEG28-lomake
- VG-2832KSWEG28-kuva
- VG-2832KSWEG28 hinta
- VG-2832KSWEG28-jakelija

