VG-9696TSWHG01

| paneeli Malli | VG-9696TSWHG01 |
|---|---|
| paneeli Brand | WiseChip |
| Descrition | PM-OLED ,0.96 inch, 96×96 |
| paneelin tyyppi | PM-OLED |
| VG-9696TSWHG01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| päätöslauselma | 96×96 |
| Pixel Format | Rectangle |
| Näyttöalue | 17.26(W)×17.26(H) mm |
| Kehyksen avaaminen | - |
| Outline-koko | 20.5(W)×23.8(H) ×1.3(D) mm |
| Pinta | Antiglare |
| Kirkkaus | 280 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 10000:1 (Typ.) (TM) |
| Katselukulma | - |
| Näyttötila | - |
| Paras näkymä | Symmetry |
| Vasteaika | - |
| Näytön värit | Mono(White) |
| Lampun tyyppi | self |
| Taajuus | - |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Paneelin paino | 1.15±0.1g |
| Signaalirajapinta | SPI , 12 pins , FPC |
| Tulojännite | 2.8/12.0V (Typ.)(VDD/VCC) |
| ympäristö | Operating Temp.: -40 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -40 ~ 85 °C |
LCDs-Display.com on WiseChip VG-9696TSWHG01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
WiseChip VG-9696TSWHG01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
WiseChip VG-9696TSWHG01: n pdf-lomakkeessa tai WiseChip VG-9696TSWHG01: n tai muiden WiseChip-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous WiseChip VG-9696TSWHG01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
WiseChip VG-9696TSWHG01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
WiseChip VG-9696TSWHG01: n pdf-lomakkeessa tai WiseChip VG-9696TSWHG01: n tai muiden WiseChip-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous WiseChip VG-9696TSWHG01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "VG-9696TSWHG01"
- WiseChip VG-9696TSWHG01
- VG-9696TSWHG01-lomake
- VG-9696TSWHG01-kuva
- VG-9696TSWHG01 hinta
- VG-9696TSWHG01-jakelija
