NL12880BC20-05BD

| paneeli Malli | NL12880BC20-05BD |
|---|---|
| paneeli Brand | NEC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| NL12880BC20-05BD Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | UA-SFT, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 261.12×163.2 mm |
| ääriviivat | 277.7×180.6×11.7 mm |
| Pinta | Anti Fingerprint + Antiglare, Hard coating (2H) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 40% |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Katselukulma | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 4 strings WLED Optional |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on NEC NL12880BC20-05BD: n erikoisjäätelöiden jakelija.
NEC NL12880BC20-05BD ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NEC NL12880BC20-05BD: n pdf-lomakkeessa tai NEC NL12880BC20-05BD: n tai muiden NEC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NEC NL12880BC20-05BD-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
NEC NL12880BC20-05BD ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NEC NL12880BC20-05BD: n pdf-lomakkeessa tai NEC NL12880BC20-05BD: n tai muiden NEC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NEC NL12880BC20-05BD-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "NL12880BC20-05BD"
- NEC NL12880BC20-05BD
- NL12880BC20-05BD-lomake
- NL12880BC20-05BD-kuva
- NL12880BC20-05BD hinta
- NL12880BC20-05BD-jakelija

