NL12880AC20-20D

| paneeli Malli | NL12880AC20-20D |
|---|---|
| paneeli Brand | NLT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| NL12880AC20-20D Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | UA-SFT, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 261.12×163.2 mm |
| ääriviivat | 277.7×180.6×9.2 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 40% |
| Vasteaika | 12/13 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on NLT NL12880AC20-20D: n erikoisjäätelöiden jakelija.
NLT NL12880AC20-20D ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NLT NL12880AC20-20D: n pdf-lomakkeessa tai NLT NL12880AC20-20D: n tai muiden NLT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NLT NL12880AC20-20D-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
NLT NL12880AC20-20D ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NLT NL12880AC20-20D: n pdf-lomakkeessa tai NLT NL12880AC20-20D: n tai muiden NLT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NLT NL12880AC20-20D-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "NL12880AC20-20D"
- NLT NL12880AC20-20D
- NL12880AC20-20D-lomake
- NL12880AC20-20D-kuva
- NL12880AC20-20D hinta
- NL12880AC20-20D-jakelija

