NL12880AC16-01D

| paneeli Malli | NL12880AC16-01D |
|---|---|
| paneeli Brand | NLT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| NL12880AC16-01D Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | UA-SFT, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 216.96×135.6 mm |
| ääriviivat | 235.4×148.8 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | |
| Näytön värit | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 13/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on NLT NL12880AC16-01D: n erikoisjäätelöiden jakelija.
NLT NL12880AC16-01D ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NLT NL12880AC16-01D: n pdf-lomakkeessa tai NLT NL12880AC16-01D: n tai muiden NLT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NLT NL12880AC16-01D-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
NLT NL12880AC16-01D ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NLT NL12880AC16-01D: n pdf-lomakkeessa tai NLT NL12880AC16-01D: n tai muiden NLT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NLT NL12880AC16-01D-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "NL12880AC16-01D"
- NLT NL12880AC16-01D
- NL12880AC16-01D-lomake
- NL12880AC16-01D-kuva
- NL12880AC16-01D hinta
- NL12880AC16-01D-jakelija

