LTA550HQ08-T01

| paneeli Malli | LTA550HQ08-T01 |
|---|---|
| paneeli Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LTA550HQ08-T01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 1209.6×680.4 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | |
| Näytön värit | 1.07B (10-bit) |
| Vasteaika | |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | LVDS (2 ch, 10-bit) , 51 pins |
| Tulojännite | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on SAMSUNG LTA550HQ08-T01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SAMSUNG LTA550HQ08-T01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LTA550HQ08-T01: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LTA550HQ08-T01: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LTA550HQ08-T01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTA550HQ08-T01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LTA550HQ08-T01: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LTA550HQ08-T01: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LTA550HQ08-T01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LTA550HQ08-T01"
- SAMSUNG LTA550HQ08-T01
- LTA550HQ08-T01-lomake
- LTA550HQ08-T01-kuva
- LTA550HQ08-T01 hinta
- LTA550HQ08-T01-jakelija

