LTA550HJ13

| paneeli Malli | LTA550HJ13 |
|---|---|
| paneeli Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LTA550HJ13 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 1209.6×680.4 mm |
| ääriviivat | 1237.4×711.3 mm |
| Pinta | Antiglare |
| kontrastisuhde | 5000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) , CIE1931 70% |
| Vasteaika | 6 (Typ.)(G to G) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 120Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Tulojännite | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on SAMSUNG LTA550HJ13: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SAMSUNG LTA550HJ13 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LTA550HJ13: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LTA550HJ13: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LTA550HJ13-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTA550HJ13 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LTA550HJ13: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LTA550HJ13: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LTA550HJ13-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LTA550HJ13"
- SAMSUNG LTA550HJ13
- LTA550HJ13-lomake
- LTA550HJ13-kuva
- LTA550HJ13 hinta
- LTA550HJ13-jakelija
