LTA550HQ03

| paneeli Malli | LTA550HQ03 |
|---|---|
| paneeli Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LTA550HQ03 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | SPVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 1209.6×680.4 mm |
| ääriviivat | 1267.6×744.4×22.9 mm |
| Pinta | Antiglare (Haze 7%), Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 5000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 1.07B (8-bit + Dithering) , CIE1931 72% |
| Vasteaika | 6 (Typ.)(G to G) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 240Hz (60Hz Input) |
| Lampun tyyppi | WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (2 ch, 10-bit) , 51 pins |
| Tulojännite | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on SAMSUNG LTA550HQ03: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SAMSUNG LTA550HQ03 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LTA550HQ03: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LTA550HQ03: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LTA550HQ03-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTA550HQ03 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LTA550HQ03: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LTA550HQ03: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LTA550HQ03-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LTA550HQ03"
- SAMSUNG LTA550HQ03
- LTA550HQ03-lomake
- LTA550HQ03-kuva
- LTA550HQ03 hinta
- LTA550HQ03-jakelija

