LS060T1SX01

| paneeli Malli | LS060T1SX01 |
|---|---|
| paneeli Brand | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,6.0 inch, 1080×1920 |
| paneelin tyyppi | CG-Silicon |
| LS060T1SX01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | New mode2, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 74.52×132.48 mm |
| ääriviivat | 76.32×139.33×1.33 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 1500:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 95% |
| Vasteaika | |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 8S2P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | MIPI (4 data lanes) , 60 pins |
| Tulojännite | 1.8/5.8/-5.8V (Typ.)(VDDI/AVDD/AVEE) |
LCDs-Display.com on SHARP LS060T1SX01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SHARP LS060T1SX01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LS060T1SX01: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LS060T1SX01: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LS060T1SX01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SHARP LS060T1SX01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LS060T1SX01: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LS060T1SX01: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LS060T1SX01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LS060T1SX01"
- SHARP LS060T1SX01
- LS060T1SX01-lomake
- LS060T1SX01-kuva
- LS060T1SX01 hinta
- LS060T1SX01-jakelija

