LS060R1SX04

| paneeli Malli | LS060R1SX04 |
|---|---|
| paneeli Brand | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,6 inch, 1440×2560 |
| paneelin tyyppi | CG-Silicon |
| LS060R1SX04 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| päätöslauselma | 1440(RGB)×2560 , Quad-HD |
| Näyttöalue | 74.52(W)×132.48(H) mm |
| Outline-koko | 76.32(W)×139.33(H) ×1.33(D) mm |
| Kirkkaus | 420 cd/m² (Typ.) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Paras näkymä | Symmetry |
| Näytön värit | 16.7M 95% (CIE1931) |
| Taajuus | - |
| Paino | 21.5g (Typ.) |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Kehyksen avaaminen | - |
| Pinta | - |
| kontrastisuhde | 1500:1 (Typ.) (TM) |
| Näyttötila | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Vasteaika | - |
| Lampun tyyppi | 8S2P WLED , Without Driver |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Signaalirajapinta | MIPI (2 ch, 4 data lanes) , 60 pins , Connector |
| Tulojännite | 1.8/1.8/3.3/5.8/-5.8V (Typ.)(VDDI_LCD/VDDI_TW/VDDH/AVDD/AVEE) |
| ympäristö | Operating Temp.: -20 ~ 60 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com on SHARP LS060R1SX04: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SHARP LS060R1SX04 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LS060R1SX04: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LS060R1SX04: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LS060R1SX04-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SHARP LS060R1SX04 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LS060R1SX04: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LS060R1SX04: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LS060R1SX04-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LS060R1SX04"
- SHARP LS060R1SX04
- LS060R1SX04-lomake
- LS060R1SX04-kuva
- LS060R1SX04 hinta
- LS060R1SX04-jakelija

