LS059T1SX03

| paneeli Malli | LS059T1SX03 |
|---|---|
| paneeli Brand | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,5.9 inch, 1080×1920 |
| paneelin tyyppi | CG-Silicon |
| LS059T1SX03 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pixel Format | 1080(RGB)×1920 [FHD] |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Aktiivinen alue | 72.9(H)×129.6(V) mm |
| Outline Dim. | 76(H)×137.7(V) mm |
| Bezel Area | - |
| hoito | Clear |
| luminanssi | 420 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Katso suunta | Symmetry |
| Vasteaika | TBD |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Käyttötapa | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Tuki väri | 16.7M 70% (CIE1931) |
| Valonlähde | WLED [7S2P] , W/O Driver |
| Paino | 26.0g |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Liitännätyyppi | 30 pins MIPI (4 data lanes) , Connector |
| Virtalähde | 1.8/5.6/-5.4V (Typ.)(VDDIO/VSP/VSN) |
| ympäristö | Operating Temperature: -20 ~ 60 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com on SHARP LS059T1SX03: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SHARP LS059T1SX03 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LS059T1SX03: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LS059T1SX03: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LS059T1SX03-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SHARP LS059T1SX03 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LS059T1SX03: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LS059T1SX03: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LS059T1SX03-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LS059T1SX03"
- SHARP LS059T1SX03
- LS059T1SX03-lomake
- LS059T1SX03-kuva
- LS059T1SX03 hinta
- LS059T1SX03-jakelija
