LS029B4DN01

| paneeli Malli | LS029B4DN01 |
|---|---|
| paneeli Brand | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,2.9 inch, 240×456 |
| paneelin tyyppi | CG-Silicon |
| LS029B4DN01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | PNLC, Reflective |
| Aktiivinen alue | 34.8×66.12 mm |
| ääriviivat | 39.6×73.9×0.66 mm |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 6:1 (Typ.)(Reflective) |
| Näytön värit | Monochrome (1-bit) |
| Vasteaika | |
| Katselukulma | 60/60/60/60 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Lampun tyyppi | No B/L |
| Signaalirajapinta | SPI , 15 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on SHARP LS029B4DN01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SHARP LS029B4DN01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LS029B4DN01: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LS029B4DN01: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LS029B4DN01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SHARP LS029B4DN01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LS029B4DN01: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LS029B4DN01: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LS029B4DN01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LS029B4DN01"
- SHARP LS029B4DN01
- LS029B4DN01-lomake
- LS029B4DN01-kuva
- LS029B4DN01 hinta
- LS029B4DN01-jakelija
