Yleiskatsaus
määrittely
LS029B4DN01

LS029B4DN01 Perustiedot
| paneeli Malli | LS029B4DN01 |
|---|---|
| paneeli Brand | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,2.9 inch, 240×456 |
| paneelin tyyppi | CG-Silicon |
| LS029B4DN01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -10 ~ 60 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Huomautukset | Memory LCD,display silver metallic color |
LS029B4DN01 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 240×456 |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | Rectangle |
| Pikselitiheys | 175 PPI |
| Kuvasuhde | 1:2 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.145×0.145 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.145×0.145 mm (H×V) |
| Paino | 3.7g (Typ.) |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| Aktiivinen alue | 34.8×66.12 mm (H×V) |
| Bezel Area | 36.5×67.9 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 39.6×73.9 mm (H×V) |
| Outline Depth | 0.55±0.11 mm |
| Maisema tai muotokuva | Portrait type |
| Kosketusnäyttö | Without |
LS029B4DN01 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | PNLC, Reflective |
|---|---|
| kontrastisuhde | 6:1 (Typ.) (Reflective) |
| Näytön väri | Monochrome (1-bit) |
| Katselukulma | 60/60/60/60 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Heijastussuhde | 44/47% (Min./Typ.) |
| Auringonvalo luettavissa | Y |
LS029B4DN01 Elektroniikka Ominaisuus
| Reverse Scan | No |
|---|---|
| Kokonaisenergiankulutus | 1.2 mW |
LS029B4DN01 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun tyyppi | No B/L |
|---|
LS029B4DN01 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | SPI |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 5.0V (Typ.) |
| Liitännätyyppi | FPC |
