LS029B3SX02

| paneeli Malli | LS029B3SX02 |
|---|---|
| paneeli Brand | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,2.9 inch, 1440×1440 |
| paneelin tyyppi | CG-Silicon |
| LS029B3SX02 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 51.84×51.84 mm |
| ääriviivat | 54.24×59.02×1.51 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 1100:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 75% |
| Vasteaika | 10 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 120Hz |
| Lampun tyyppi | 4S2P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | MIPI (2 ch, 4 data lanes) , 40 pins |
| Tulojännite | 1.8/5.5/-5.5V (Typ.)(VDDI/VSP/VSN) |
LCDs-Display.com on SHARP LS029B3SX02: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SHARP LS029B3SX02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LS029B3SX02: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LS029B3SX02: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LS029B3SX02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SHARP LS029B3SX02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LS029B3SX02: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LS029B3SX02: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LS029B3SX02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LS029B3SX02"
- SHARP LS029B3SX02
- LS029B3SX02-lomake
- LS029B3SX02-kuva
- LS029B3SX02 hinta
- LS029B3SX02-jakelija

