LP116WH2-TLC1

| paneeli Malli | LP116WH2-TLC1 |
|---|---|
| paneeli Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1366×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LP116WH2-TLC1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 256.125×144 mm |
| ääriviivat | 278×169×3.6 mm |
| Muoto tyyli | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Pinta | Glare (Haze 0%) |
| kontrastisuhde | 400:1 (Min.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 40/40/15/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on LG Display LP116WH2-TLC1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
LG Display LP116WH2-TLC1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG Display LP116WH2-TLC1: n pdf-lomakkeessa tai LG Display LP116WH2-TLC1: n tai muiden LG Display-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG Display LP116WH2-TLC1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
LG Display LP116WH2-TLC1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG Display LP116WH2-TLC1: n pdf-lomakkeessa tai LG Display LP116WH2-TLC1: n tai muiden LG Display-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG Display LP116WH2-TLC1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LP116WH2-TLC1"
- LG Display LP116WH2-TLC1
- LP116WH2-TLC1-lomake
- LP116WH2-TLC1-kuva
- LP116WH2-TLC1 hinta
- LP116WH2-TLC1-jakelija

