LP116WH4-SLN1

| paneeli Malli | LP116WH4-SLN1 |
|---|---|
| paneeli Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1366×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LP116WH4-SLN1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 256.125×144 mm |
| ääriviivat | 267.5×158.05×4.5 mm |
| Pinta | Antiglare |
| kontrastisuhde | 600:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on LG Display LP116WH4-SLN1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
LG Display LP116WH4-SLN1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG Display LP116WH4-SLN1: n pdf-lomakkeessa tai LG Display LP116WH4-SLN1: n tai muiden LG Display-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG Display LP116WH4-SLN1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
LG Display LP116WH4-SLN1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG Display LP116WH4-SLN1: n pdf-lomakkeessa tai LG Display LP116WH4-SLN1: n tai muiden LG Display-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG Display LP116WH4-SLN1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LP116WH4-SLN1"
- LG Display LP116WH4-SLN1
- LP116WH4-SLN1-lomake
- LP116WH4-SLN1-kuva
- LP116WH4-SLN1 hinta
- LP116WH4-SLN1-jakelija
