LP116WF1-SPA2

| paneeli Malli | LP116WF1-SPA2 |
|---|---|
| paneeli Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1920×1080 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LP116WF1-SPA2 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 256.32×144.18 mm |
| ääriviivat | 268.9×158×3.25 mm |
| Muoto tyyli | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Pinta | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on LG Display LP116WF1-SPA2: n erikoisjäätelöiden jakelija.
LG Display LP116WF1-SPA2 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG Display LP116WF1-SPA2: n pdf-lomakkeessa tai LG Display LP116WF1-SPA2: n tai muiden LG Display-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG Display LP116WF1-SPA2-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
LG Display LP116WF1-SPA2 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG Display LP116WF1-SPA2: n pdf-lomakkeessa tai LG Display LP116WF1-SPA2: n tai muiden LG Display-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG Display LP116WF1-SPA2-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LP116WF1-SPA2"
- LG Display LP116WF1-SPA2
- LP116WF1-SPA2-lomake
- LP116WF1-SPA2-kuva
- LP116WF1-SPA2 hinta
- LP116WF1-SPA2-jakelija

