LC550EQG-FLM1

| paneeli Malli | LC550EQG-FLM1 |
|---|---|
| paneeli Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LC550EQG-FLM1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pixel Format | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Aktiivinen alue | 1209.6(H)×680.4(V) mm |
| Outline Dim. | 1235.4(H)×715.4(V) mm |
| Bezel Area | 1215.6(H)×685.9(V) mm |
| hoito | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| luminanssi | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 1400:1 (Typ.) (TM) |
| Katso suunta | Symmetry |
| Vasteaika | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Käyttötapa | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Tuki väri | 1.07B 90% (sRGB) |
| Valonlähde | WLED , 30K hours , W/O Driver |
| Paino | 12.0Kgs (Typ.) |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Liitännätyyppi | 120 pins EPI , Connector |
| Virtalähde | 12.7V (Typ.) |
| ympäristö | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com on LG Display LC550EQG-FLM1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
LG Display LC550EQG-FLM1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG Display LC550EQG-FLM1: n pdf-lomakkeessa tai LG Display LC550EQG-FLM1: n tai muiden LG Display-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG Display LC550EQG-FLM1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
LG Display LC550EQG-FLM1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG Display LC550EQG-FLM1: n pdf-lomakkeessa tai LG Display LC550EQG-FLM1: n tai muiden LG Display-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG Display LC550EQG-FLM1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LC550EQG-FLM1"
- LG Display LC550EQG-FLM1
- LC550EQG-FLM1-lomake
- LC550EQG-FLM1-kuva
- LC550EQG-FLM1 hinta
- LC550EQG-FLM1-jakelija

