LC550EQF-FJM1

| paneeli Malli | LC550EQF-FJM1 |
|---|---|
| paneeli Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LC550EQF-FJM1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pikselimäärä | 3840(RGB)×2160 (UHD) |
| Järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Aktiivinen alue (mm) | 1209.6 × 680.4 (H×V) |
| Ääriviivat (mm) | 1238.8 × 706 (H×V×D) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | 1214.6 × 685.4 (H×V) |
| hoito | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| luminanssi | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 1400 : 1 (Typ.) (TM) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Vastaus | 5 (Typ.)(G to G); 8 (Typ.)(MPRT) ms |
| Hyvä näkymä osoitteessa | Symmetry |
| Työtila | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Värisyvyys | 16.7M/1.06B 75% (CIE1931) |
| taustavalo | WLED , 30K hours , No Driver |
| Massa | 12.5/13.5Kgs (Typ./Max.) |
| Virkistystaajuus | 120Hz |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Signaalin tyyppi | V-by-One 16 lane , Connector , 97 pins |
| Jännitteensyöttö | 12.7V (Typ.) |
| Max. Arvioinnit | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com on LG Display LC550EQF-FJM1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
LG Display LC550EQF-FJM1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG Display LC550EQF-FJM1: n pdf-lomakkeessa tai LG Display LC550EQF-FJM1: n tai muiden LG Display-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG Display LC550EQF-FJM1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
LG Display LC550EQF-FJM1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG Display LC550EQF-FJM1: n pdf-lomakkeessa tai LG Display LC550EQF-FJM1: n tai muiden LG Display-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG Display LC550EQF-FJM1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LC550EQF-FJM1"
- LG Display LC550EQF-FJM1
- LC550EQF-FJM1-lomake
- LC550EQF-FJM1-kuva
- LC550EQF-FJM1 hinta
- LC550EQF-FJM1-jakelija

