LC550EQE-PGM1

| paneeli Malli | LC550EQE-PGM1 |
|---|---|
| paneeli Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LC550EQE-PGM1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 1209.6×680.4 mm |
| ääriviivat | 1226×702.1 mm |
| Pinta | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 1200:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M/1.06B (8-bit / 8-bit + Dithering) , CIE1931 72% |
| Vasteaika | 6 (Typ.)(G to G) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 12S6P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | V-by-One 8 lane , 51 pins |
| Tulojännite | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on LG Display LC550EQE-PGM1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
LG Display LC550EQE-PGM1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG Display LC550EQE-PGM1: n pdf-lomakkeessa tai LG Display LC550EQE-PGM1: n tai muiden LG Display-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG Display LC550EQE-PGM1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
LG Display LC550EQE-PGM1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG Display LC550EQE-PGM1: n pdf-lomakkeessa tai LG Display LC550EQE-PGM1: n tai muiden LG Display-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG Display LC550EQE-PGM1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LC550EQE-PGM1"
- LG Display LC550EQE-PGM1
- LC550EQE-PGM1-lomake
- LC550EQE-PGM1-kuva
- LC550EQE-PGM1 hinta
- LC550EQE-PGM1-jakelija
