AA141XA01

| paneeli Malli | AA141XA01 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AA141XA01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 285.696×214.272 mm |
| Muoto tyyli | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | CCFL |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AA141XA01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AA141XA01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA141XA01: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA141XA01: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA141XA01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA141XA01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA141XA01: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA141XA01: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA141XA01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AA141XA01"
- Mitsubishi AA141XA01
- AA141XA01-lomake
- AA141XA01-kuva
- AA141XA01 hinta
- AA141XA01-jakelija

