AA123AC01

| paneeli Malli | AA123AC01 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.3 inch, 1920×720 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AA123AC01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pixel Format | 1920(RGB)×720 |
| Aktiivinen alue | 292.32(H)×109.62(V) mm |
| Bezel Area | 296.12(H)×113.42(V) mm |
| luminanssi | 1000 cd/m² (Typ.) |
| Katso suunta | Symmetry |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Tuki väri | 16.7M 74% (CIE1931) |
| Paino | 465g (Typ.) |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Outline Dim. | 310.3(H)×128.1(V) ×17.1(D) mm |
| hoito | Antiglare |
| kontrastisuhde | 1100:1 (Typ.) (TM) |
| Vasteaika | 30 (Max.)(Tr+Td) |
| Käyttötapa | SWV, Normally Black, Transmissive |
| Valonlähde | WLED , 25K hours , W/O Driver |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Liitännätyyppi | 60 pins LVDS (2 ch, 8-bit) , Connector |
| Virtalähde | 3.3V (Typ.) |
| ympäristö | Operating Temperature: -40 ~ 85 °C ; Storage Temperature: -40 ~ 90 °C |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AA123AC01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AA123AC01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA123AC01: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA123AC01: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA123AC01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA123AC01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA123AC01: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA123AC01: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA123AC01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AA123AC01"
- Mitsubishi AA123AC01
- AA123AC01-lomake
- AA123AC01-kuva
- AA123AC01 hinta
- AA123AC01-jakelija

