AA142XC01

| paneeli Malli | AA142XC01 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.2 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AA142XC01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 288.768×216.576 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | CCFL |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AA142XC01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AA142XC01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA142XC01: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA142XC01: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA142XC01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA142XC01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA142XC01: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA142XC01: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA142XC01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AA142XC01"
- Mitsubishi AA142XC01
- AA142XC01-lomake
- AA142XC01-kuva
- AA142XC01 hinta
- AA142XC01-jakelija

