Yleiskatsaus
määrittely
TV101WXM-NL1

TV101WXM-NL1 Perustiedot
| paneeli Malli | TV101WXM-NL1 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 800×1280 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TV101WXM-NL1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -10 ~ 60 °C |
TV101WXM-NL1 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 800(RGB)×1280 (WXGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 150 PPI |
| Kuvasuhde | 10:16 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0564×0.1692 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1692×0.1692 mm (H×V) |
| Paino | 150g (Typ.) |
| Pinta | Antiglare (Haze 25%) |
| Aktiivinen alue | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Bezel Area | 136.36×217.88 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 142×228.5 mm (H×V) |
| Outline Depth | 2.65/4.5 (Typ./Max.) mm |
| Reiät ja kiinnikkeet | Without |
| Maisema tai muotokuva | Portrait type |
| Kosketusnäyttö | Without |
TV101WXM-NL1 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | ADS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.300; Wy:0.320 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.33/1.43 (Max.)(5/13 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
TV101WXM-NL1 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Kokonaisenergiankulutus | 1.96W (Max.) |
TV101WXM-NL1 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun määrä | 7S4P |
| Lampun muoto | 4 strings |
| Lampun jännite | 20.3V (Typ.) |
| Lamp Current | 21mA (Typ.) |
| Valaisimet Virrankulutus | 1.76/1.88W (Min./Typ.) |
| Liitännätyyppi | Included in panel signal interface |
| Lamppuohjain | No |
TV101WXM-NL1 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | MIPI (4 data lanes) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 1.8/3.3V (Typ.)(IOVCC/VDD) |
| Paneelin virrankulutus | 150/300mW (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Signaalirajapinta | HRS - FH26W-39S-0.3SHW, Pitch:0.3 mm, Pin:39 pins |
