TV101WXM-NL1

| paneeli Malli | TV101WXM-NL1 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 800×1280 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TV101WXM-NL1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 135.36×216.576 mm |
| ääriviivat | 142×228.5×4.5 mm |
| Pinta | Antiglare (Haze 25%) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 60% |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 7S4P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | MIPI (4 data lanes) , 39 pins |
| Tulojännite | 1.8/3.3V (Typ.)(IOVCC/VDD) |
LCDs-Display.com on BOE TV101WXM-NL1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
BOE TV101WXM-NL1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE TV101WXM-NL1: n pdf-lomakkeessa tai BOE TV101WXM-NL1: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE TV101WXM-NL1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
BOE TV101WXM-NL1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE TV101WXM-NL1: n pdf-lomakkeessa tai BOE TV101WXM-NL1: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE TV101WXM-NL1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TV101WXM-NL1"
- BOE TV101WXM-NL1
- TV101WXM-NL1-lomake
- TV101WXM-NL1-kuva
- TV101WXM-NL1 hinta
- TV101WXM-NL1-jakelija

