TM070SDH05

| paneeli Malli | TM070SDH05 |
|---|---|
| paneeli Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×600 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TM070SDH05 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 141×105.75 mm |
| ääriviivat | 155.5×118.7×5.9 mm |
| Pinta | Antiglare |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 3S6P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on TIANMA TM070SDH05: n erikoisjäätelöiden jakelija.
TIANMA TM070SDH05 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
TIANMA TM070SDH05: n pdf-lomakkeessa tai TIANMA TM070SDH05: n tai muiden TIANMA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous TIANMA TM070SDH05-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM070SDH05 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
TIANMA TM070SDH05: n pdf-lomakkeessa tai TIANMA TM070SDH05: n tai muiden TIANMA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous TIANMA TM070SDH05-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TM070SDH05"
- TIANMA TM070SDH05
- TM070SDH05-lomake
- TM070SDH05-kuva
- TM070SDH05 hinta
- TM070SDH05-jakelija

