TM070SDH01

| paneeli Malli | TM070SDH01 |
|---|---|
| paneeli Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×600 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TM070SDH01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 141×105.75 mm |
| ääriviivat | 155.5×118.7×5.9 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 400:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampun tyyppi | 3S6P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Tulojännite | 3.3/10.0/15.0/-10.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com on TIANMA TM070SDH01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
TIANMA TM070SDH01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
TIANMA TM070SDH01: n pdf-lomakkeessa tai TIANMA TM070SDH01: n tai muiden TIANMA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous TIANMA TM070SDH01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM070SDH01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
TIANMA TM070SDH01: n pdf-lomakkeessa tai TIANMA TM070SDH01: n tai muiden TIANMA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous TIANMA TM070SDH01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TM070SDH01"
- TIANMA TM070SDH01
- TM070SDH01-lomake
- TM070SDH01-kuva
- TM070SDH01 hinta
- TM070SDH01-jakelija

