TCG104SVLPANN-AN01

| paneeli Malli | TCG104SVLPANN-AN01 |
|---|---|
| paneeli Brand | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TCG104SVLPANN-AN01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 211.2×158.4 mm |
| ääriviivat | 240.7×180.2×9 mm |
| Pinta | Antiglare |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | TBD |
| Katselukulma | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Kyocera TCG104SVLPANN-AN01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Kyocera TCG104SVLPANN-AN01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera TCG104SVLPANN-AN01: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera TCG104SVLPANN-AN01: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera TCG104SVLPANN-AN01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG104SVLPANN-AN01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera TCG104SVLPANN-AN01: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera TCG104SVLPANN-AN01: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera TCG104SVLPANN-AN01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TCG104SVLPANN-AN01"
- Kyocera TCG104SVLPANN-AN01
- TCG104SVLPANN-AN01-lomake
- TCG104SVLPANN-AN01-kuva
- TCG104SVLPANN-AN01 hinta
- TCG104SVLPANN-AN01-jakelija

