TCG104SVLPAANN-AN20

| paneeli Malli | TCG104SVLPAANN-AN20 |
|---|---|
| paneeli Brand | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TCG104SVLPAANN-AN20 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 211.2×158.4 mm |
| ääriviivat | 240.7×180.2 mm |
| Pinta | Antiglare |
| kontrastisuhde | 900:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) |
| Vasteaika | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Kyocera TCG104SVLPAANN-AN20: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Kyocera TCG104SVLPAANN-AN20 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera TCG104SVLPAANN-AN20: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera TCG104SVLPAANN-AN20: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera TCG104SVLPAANN-AN20-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG104SVLPAANN-AN20 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera TCG104SVLPAANN-AN20: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera TCG104SVLPAANN-AN20: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera TCG104SVLPAANN-AN20-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TCG104SVLPAANN-AN20"
- Kyocera TCG104SVLPAANN-AN20
- TCG104SVLPAANN-AN20-lomake
- TCG104SVLPAANN-AN20-kuva
- TCG104SVLPAANN-AN20 hinta
- TCG104SVLPAANN-AN20-jakelija

